Gizlilik Politikası

Web sitemizin adresi: https://guvenliksertifikasi.com

Bundan Sonra Güvenlik Sertifikası Platformu olarak anılacaktır.

guvenliksertifikasi.com’a hangi sebepten dolayı giriş yaparsanız yapın aşağıdaki yazan kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Fikri Mülkiyet orijinal içerik, özellik ve işlevleri Güvenlik Sertifikası Platformu’a aittir.

Güvenlik Sertifikası Platformu’nun tüm hakları saklıdır.

Güvenlik Sertifikası Platformu’nda paylaşılan her türlü yazı ve içerik ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır. Bunlar Güvenlik Sertifikası Platformu gönderileri kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Güvenlik Sertifikası Platformu, bakım ve teknik çalışma veya olumsuz davranışlar sergilendiği takdirde kullanıcıların siteye erişimini engelleyebilir. Bunların tamamını bildirimde bulunmaksızın yapabilir. Tüm bu sınırlama ve müdahaleler mülkiyet hükümleri, garanti muafiyetleri, tazminat olmadan fesih edilebilir.

Diğer Siteler İçin Bağlantılar
Güvenlik Sertifikası Platformu 3.parti site bağlantılarının şikayet edilmesi durumunda bu bağlantılara müdahale etme hakkına sahiptir.

Güvenlik Sertifikası Platformu paylaştığı içeriklerdeki indirme bağlantıları ya da herhangi bir 3. parti siteye yönlendirme bağlantısından doğabilecek itilaflar dan sorumlu değildir.

Uygulanacak Hukuk
Bu anlaşma dahilindeki herhangi maddeyi kapsayan detaylı kurallar, politikaların itilafı durumunda Türkiye Cumhuriyeti kanunları geçerlidir. Uyuşmazlıklarda yetkili Mahkeme ve Merciler Bursa Mahkemeleridir.

Bu Anlaşma İçin Değişiklikler
Güvenlik Sertifikası Platformu bu anlaşma kapsamında güncellenen şartları sitede yayınlamak ile yükümlüdür.

Bu maddelerin tamamı tek taraflı olarak Güvenlik Sertifikası Platformu tarafından değiştirme hakkını saklı tutar.

Bu değişiklerin ardından Güvenlik Sertifikası Platformu’nu kullanmaya devam etmeniz yeni şartların kabul edildiğini gösterir.

Saygılarımızla.